O NÁS

Jsme Meat Beer a čteme se "mít bír".
Vítáme vás...

Ten dvojsmysl (z pohledu výslovnosti) v našem názvu se hodí – přijďte k nám, potkejte se (s kýmkoliv), dejte si (třeba) maso a k tomu (tankové) pivo.

Troufneme si říci, že jsme stylovka s lehce industriálním, designově vymazleným interiérem.
 
Naše menu kombinuje českou klasiku v moderním pojetí se širokou nabídkou prémiového masa nejrůznějších „cutů“ z nejrůznějších míst světa. Vaše stejky na vás čekají v našich otevřených zrárnách a jakmile si vyberete, šup s nimi na náš Big Green Egg.
 
Něco na spláchnutí? Dovolíme si vám nabídnout náš hýčkaný tankový Březňák, čím méně obvyklý, tím plnější a poctivější ve své chuti. Jasně, víno i nealko pro vás máme taky, ale Březňák je zkrátka Březňák.
 
Můžete si říci, že podobných míst je spousta a můžete mít pravdu. Ale… „Logistiku“, jak ji máme vymazlenou my, tím už se každý pochlubit nemůže.
 
Jsme doslova „uprostřed všeho“, v samém srdci Prahy. Dvě minuty od „Hlaváku“, čtyři minuty z „Václaváku“, sedm minut z „Masaryčky“, deset minut od Prašné brány neboli z náměstí Republiky…
Jsme místem, kde se najíte i napijete. Jsme místem, kde se potkáte se svými kolegy či přáteli, kde uspořádáte oslavu, mejdan nebo „firemku“. Rádi se vám přizpůsobíme.

Jsme Meat Beer a čteme se "mít bír".
Vítáme vás...

Pavel
Minář

Generální manažer

Přijďte se přesvědčit, že „to“ děláme rádi. Těšíme se na vás. 

Ulyana
Kalichak

Manažerka

Občas naběhám za celý den „po place“ i maraton. Pokud vám však chutná a jste spokojení… Klidně bych naběhala i dva!

Lukáš
Nedvídek

Šéfkuchař

Tisíc lidí, tisíc chutí. Záleží mi na tom, aby u nás chutnalo každému.

Šimon
Vrtil

Zástupce šéfkuchaře

Život je zábavný a v kuchyni obzvlášť!

MEAT BEER

na třech stránkách?

Scroll to Top