Události

Co je u nás nového?

DEVADESÁTKY NA MÍTU – KLASIKA V NOVÉM HABITU

Neonové šusťákovky, první Nike „Érmex“, dročky místo taxíků, razie U Holubů, Discoland Silvie, Klaus a Zeman… Tohle už si možná ani nepamatujete – a tak vám to připomeneme, možná trochu škodolibě. Jak? Naším Retro týdnem, přece! Od 12. do 16. června v Meat Bear, každý den přes poledne, až do vyprodání zásob.

RESTAURANT WEEK

Restaurant Week – jedna z největších kulinářských akcí je tady! A my jsme toho součástí. Rezervujte si parádní tříchodové menu, vytvořené speciálně pro tuhle akci, za zvýhodněnou cenu právě teď na www.restaurant-week.cz. Místa mizí velmi rychle, tak neváhejte!

RETRO TÝDEN

V týdnu od 6. do 10.3. se vás dovolíme pozvat na výlet zpátky v čase, a to přímo doprostřed devadesátkového gastropekla. Pojďme si připomenout poctivé „tutovky“ porevoluční kuchyně – katův šleh, buřty na pivu, kuřecí steak s broskví, horkou lásku… Pojďte si užít retro týden do Meat Beer s námi! Na viděnou a dobrou chuť!

neVALENTÝN

Ať jste single nebo ve třech, břich vám u nás praskne ve švech. Na neVALENTÝNA, který u nás proběhne 14/02, jsme si pro vás připravili pořádný hovězí steak + grenaille + omáčka + 2 piva = 567 Kč

TÝDEN V HOUSCE

Přátelé, už v úterý 26/4 začíná TÝDEN V HOUSCE v MEATu! Připravte si bříška na nálož dobrot v našich vypečených bulkách. Těšit se můžete třeba na bavorské klobásky, naši sekačku, burgery s trhaným masem a spousty dalších lahůdek. Těšíme se na vás!

VELIKONOCE

Celý víkend 16.4.-17.4. podáváme velikonoční dobroty! Hráškový krém, kopřivy / Konfitovaný králík, bylinková krusta, svíčková omáčka, karlovarský knedlík, kopřivy / Mrkvový dort s mascarpone a vlašskými ořechy / Zastavte se u nás, budeme se na vás těšit!

VELKÁ SÝROVÁ LOUPEŽ

Mít bír dobroty hýr, máme pro vás super sýr!Už 22/03 od 11 h až do vyprodání, okusíte sýrové lahůdky všeho druhu. Smažené, nakládané, v bulce, na vyzrálém hovězím a mnoho dalšího. Tak se stavte, budeme se těšit!

ZABIJAČKA

ZABÍJAČKA v MEATu neboli MÍTBÍRDOBROTYHÝR! Magické datum se blíží: úterý 22.2.2022 ve 12 h to vypukne! Budou jitrnice, jelita, tlačenka, ovárek, bůček, škvarkovka a spousty dalších prasárniček. No samozřejmě, nebude chybět ani naše skvělé tankové pivo. Těšte se!

SILVESTR

Že ještě nemáte plán na Silvestra? Tak pospěšte a udělejte si rezervaci k nám, naši kluci pro vás vymysleli skvělé 5-ti chodové menu s párováním s Hinch whiskey!

ZAREZERVUJTE SI STŮL.

USPOŘÁDEJTE OSLAVU.

Ať už hledáte skvělé místo pro rodinný oběd, večeři s přáteli nebo libovolnou oslavu, nemusíte dál hledat. Jsme tady pro Vás.
Scroll to Top